شما در حال مشاهده نسخه موبایل وبلاگ

آموزش کسب درآمد با بارگذاری ویدیو

هستید، برای مشاهده نسخه اصلی [اینجا] کلیک کنید.

افراد بازداشت شده تیم دولت پاکدست احمدی نژاد

محمود احمدی نژاد در دو دوره ریاست جمهوری خود حواشی زیادی به جا گذ اشت.

دردولت های مختلف شاهد بازداشت و پرونده های قضایی برای افراد زیادی که در هر دولت سمتی داشته اند بوده ایم.

حمید بقایی بازداشت شد
بقایی معاون اجرایی احمدی‌نژاد در دولت دهم بود و او اولین دولتمرد دولت‌های نهم و دهم نیست که پایش به محاکم قضایی باز شده است. در سال 90 نیز زمزمه بازداشت بقایی مطرح شده بود اما در آن زمان هیچ منبع رسمی بازداشت رئیس وقت سازمان میراث فرهنگی و گردشگری را تایید نکرد.


محمود احمدی نژاد دولت خود را پاکدست ترین دولت تاریخ می‌دانست اما چندین مدیر دولت او بازداشت شده و پایشان به زندان رسیده که اتهام چند تن از آنها فساد مالی است.

جوانفکر
علی‌اکبر جوانفکر، مشاور مطبوعاتی و رسانه‌ای محمود احمدی نژاد و مدیر موسسه ایران در آن دوران بود. او در تاریخ ۲۹ آبان ۱۳۹۰، به دلیل «چاپ مطالب خلاف موازین اسلامی» به شش ماه و «انتشار تصاویر خلاف عفت عمومی» به شش ماه دیگر و در مجموع به یک سال زندان و همچنین سه سال محرومیت از فعالیت‌های مطبوعاتی محکوم شد.

از دیگر دلایل محکومیت جوانفکر، مصاحبه او با روزنامه اعتماد درباره عملکرد قوه قضائیه و سخنان دادستان کل کشور و توهین به حجاب اسلامی در ویژه‌نامه خاتون اعلام شد. جوانفکر در روز ۳۰ آبان ۱۳۹۰ یک نشست مطبوعاتی در موسسه مطبوعاتی ایران برگزار و اظهارات خود در گفتگو با روزنامه اعتماد را تکرار و به حکم صادر شده اعتراض کرد. ماموران امنیتی دادستانی تهران اما در همان روز به ساختمان موسسه مطبوعاتی ایران رفته و جوانفکر را بازداشت کردند.

ملک زاده
محمد شریف ملک زاده، دبیر شورای ایرانیان خارج از کشور بود. او در دوم تیر سال 90 در حالی بازداشت شد که فقط یک هفته از انتصاب او به سمت معاونت مالی و اداری وزارت امور خارجه گذشته بود. گفته می‌شود صالحی با وجود مخالفت وزارت اطلاعات برای ملک زاده حکم زده بود.

قوه قضائیه ملک زاده را برای بررسی پرونده‌های مالی اش فراخوانده بود. او مدت زیادی را در زندان نماند و عفو رهبری شامل حالش شد. ملک زاده رابطه نزدیکی با اسفندیار رحیم مشایی و آیت الله شاهرودی داشت. بازداشت ملک زاده سدی برای ارتقایش نشد و در اردیبهشت ماه سال 91 احمدی نژاد برای او حکم «مشاور رئیس جمهور» را امضا کرد و در ۱۱ آذر ۱۳۹۱ به معاونت رئیس‌جمهور و ریاست سازمان میراث فرهنگی و گردشگری ارتقا یافت.

مرتضوی
سعید مرتضوی یک قاضی جنجالی بود که در پرونده‌های متعددی نامش بر سر زبان‌ها افتاده است و در جریان ماجراهای مسئولیتش در بازداشتگاه کهریزک ، جای قاضی و متهم عوض شد. او در آن زمان از دستگاه قضا جدا شد و وارد مجموعه دولت شد و بر صندلی مدیرعاملی سازمان تامین اجتماعی تکیه زد. اما نشستن روی این صندلی هم برای او کم حاشیه نبود. مرتضوی در چندماه حضورش در راس تامین اجتماعی با ابهامات و عملکرد اقتصادی پرسوالی روبرو و در 17 بهمن سال 91 بازداشت شد.

علت بازداشت سرپرست سازمان تأمین اجتماعی، تصرف غیرقانونی در اموال دولتی اعلام شد و دست آخر قاضی مرتضوی مجرم شناخته شد. دادستان سابق عمومی و انقلاب تهران به صورت دائم از احراز شغل قضا انفصال پیدا کرد و همچنین به مدت 5 سال از احراز مشاغل دولتی نیز منفصل شد.

و معاون اول دولت پاکدست!
محمدرضا رحیمی در دولت دهم محمود احمدی نژاد، معاون اول رئیس جمهور ایران بود. او که همزمان با معاون اولی، ریاست ستاد هماهنگی مبارزه با مفاسد اقتصادی را نیز برعهده داشت، در حال حاضر به جرم تحصیل مال نامشروع در زندان به سر می‌برد. گفته می‌شود اتهام رحیمی، ارتباط گسترده وی با اختلاس در بیمه ایران و حمایت از قاچاقچیان همچون یدالله روزچنگ بوده است،. البته حمایت‌های احمدی نژاد از رحیمی در دوران ریاست جمهوری‌اش مانع از بازداشت وی در آن زمان گردید، اما این حمایت به دوران محکومیت او تعمیم نیافت و چند روز پیش از رفتن رحیمی به زندان اوین ، دفتر احمدی نژاد در بیانیه ای از او تبری جست و گفت همه تخلفات رحیمی مربوط به دوران سازندگی است. رحیمی نیز در پاسخ از ماجرای پول گرفتن 170کاندیدای مجلس هشتم پرده برداشت. سرانجام در 26 بهمن سال 93 رحیمی برای گذراندن 5 سال حبس راهی زندان اوین شد.

منبع: رکنا

از اولین روز زندگی متاهلی این طور رفتار کنید بهتره

اگر از همان اوایل زندگی متاهلی رفتارهای سنجیده و مناسبی با یکدیگر داشته باشید زندگی زناشویی خوب و موفقی خواهید داشت.


خود را برای زندگی متاهلی آماده کنید

در ابتدای زندگی متاهلی به علت عشق و عاشقی فراوان ، زوجین واقعیت های زندگی و مهارت های لازم برای شناخت و تجزیه و تحلیل مشکلات زندگی فراموش می کنند و گاهی رفتارهایی از آنها سر می زند که زندگی زناشویی را در همان ابتدا به سمت نابودی می کشاند .


اگر تازه متاهل شده اید و تنها به فکر مراسم ازدواج خود هستید باید بدانید دنیای متاهلی بعد از مراسم جشن ازدواج آغاز می شود و باید خود را برای شروع یک زندگی مشترک با یکدیگر آماده کنید . در این بخش از رازهای زندگی مشترک نمناک چند نکته عملی برای زوج های جوانی که تازه متأهل شده اند،آورده ایم.


لطفا به فکر تغییر همسرتان نباشید


هیچگاه فکر نکنید می توانید همسرتان را کاملا تغییر دهید و خصوصیات او را باب میل خود کنید زیرا افراد بالغ به طرز چشم گیری تغییر نمی کنند بنابراین همسرتان را با همه خصوصیات بد و خوبش دوست داشته باشید و قبول کنید و برای عوض کردن او تلاش زیادی نکند چرا که تلاش برای عوض کردن همسرتان فقط احساسات او را جریحه دار کرده و زندگی مشترک شما را خراب می کند.

شربت خانگی خوشمزه

مواد لازم

۳ پ شکر

۱ پارچ آب متوسط

۱/۲ فنجان گلاب

۳ ق غ آبلیمو

یخ های قالبی با تخم شربتی

۱/۲ فنجان زعفران دم شده


مراحل تهیه

آب و شکر رو هم زدم تا شکر حل بشه. بعد گلاب و زعفران و آبلیمو اضافه کردم و هم زدم. در آخر یخ های قالبی اضافه بشه گذاشتم خنک خنک شد بعد سرو کردم. عالی بود

با اینما خیلی راحت فیلم آپلود میکنی و پول در میاری!

سایت اینما یک سایت اشتراک گذاری فیلم هست مثل aparat و youtube و … اما با این تفاوت که خیلی شرایط بهتر و امکانات فراتری رو داره نسبت به آنها که به جرات میتوان گفت برای اولین بار در ایران اجرا می شود.

شما به چند طریق میتوانید از سایت اینما کسب درآمد کنید.

1.آپلود فیلم و به ازای هر بازدید درآمد داشته باشید.

2.گرفتن سفارش تبلیغات بنر و تیزر اول فیلم ها

برای کسب درآمد با آپلود فیلم در آپارات و یوتیوب شرایط سختی برای درآمدزایی وجود دارد مانند داشتن تعداد مشخص دنبال کننده و بازدید چندهزار ساعته فیلم های شما و عملا این برای کسانی که میخواهند تازه شروع کنند غیرممکن است. ولی سایت اینما بدون هیچ شرطی و با یک ثبت نام رایگان میتوانید فیلم های خود را در هرموضوعی که است آپلود کنید و با بازدید هر ویدئو درآمدی را کسب کنید و این فوق العادس.

سایت اینما امکانات فوق العاده ای را نیز دارد مانند قابلیت پخش لایو و برگزاری وبینار و …

همین الان با وارد کردن شماره موبایلت ثبت نام کن

اثبات پرداختی و کسب درآمد

کسب درآمد در حالت رایگان:
۱ بازدید = ۱۲ تومان
۱۰۰ بازدید= ۱۲۰۰ تومان
۱۰۰۰ بازدید=۱۲۰۰۰ تومان
۱۰،۰۰۰ بازدید=۱۲۰،۰۰۰ تومان
۱۰۰،۰۰۰بازدید=۱،۲۰۰،۰۰۰ تومان
۱،۰۰۰،۰۰۰ بازدید=۱۲،۰۰۰،۰۰۰ تومان

کسب درآمد درحالت پیشرفته:
بازدید =۲۴ تومان
۱۰۰ بازدید= ۲۴۰۰ تومان
۱۰۰۰ بازدید=۲۴۰۰۰ تومان
۱۰،۰۰۰ بازدید=۲۴۰،۰۰۰ تومان
۱۰۰،۰۰۰بازدید=۲،۴۰۰،۰۰۰ تومان
۱،۰۰۰،۰۰۰ بازدید=۲۴،۰۰۰،۰۰۰ تومان

ثبت نام کن،ویدئو رو آپلود کن و لینک خودت رو از طریق بیو،کپشن یا پست و ایمیل و.... در اختیار فالورهات قرار بده و از هر بازدید کسب درآمد کن.

پشتیبانی انلاین
09140417431
تلگرام و واتساپ

کسب درآمد از به اشتراک گذاری ویدیو ها

در این دسته می خواهیم شما را با کسب درآمد از سرویس های اشتراک ویدیو آشنا کنیم که می تواند شما را به درآمد بسیار مطلوبی برساند. همچنین سقف درآمد شما در این روش کاملا به تلاش شخص شما بستگی دارد و نمی توان برای آن محدودیتی قائل شد.

در این روش یک سایت به عنوان سرویس به اشتراک گذاری ویدیو شروع به جذب کاربر می کند و به صورت رایگان فضایی را برای تماشا و آپلود ویدیو در اختیار کاربران خود قرار می دهد. کاربران در این سایت ها به مشاهده و اشتراک گذاری ویدیوها می پردازند.

شما به عنوان یک کاربر جذب این سایت ها می شوید. از فضایی که در اختیارتان قرار داده شده است، استفاده می کنید و ویدیوهای خود را در سایت بارگذاری می نمایید. از این پس هر کسی که ویدیو شما را در سایت مشاهده نماید مبلغی به ازای هر مشاهده به حساب شما اضافه خواهد شد.


اگر کسب درآمد از این روش برای شما جذاب است، برای آشنایی با تمام جزئیات و تکنیک های موفقیت در سرویس های اشتراک ویدیو و عضویت در آن ها با ما همراه باشید.

امروز می خواهیم شما را با کسب درآمد از به اشتراک گذاری ویدیو آشنا کنیم که می تواند شما را به درآمد بسیار مطلوبی برساند. همچنین سقف درآمد شما کاملا به تلاش شخص شما بستگی دارد و نمی توان برای آن محدودیتی قائل شد.


در این روش یک سایت به عنوان سرویس به اشتراک گذاری ویدیو شروع به جذب کاربر می کند و به صورت رایگان فضایی را برای تماشا و آپلود ویدیو در اختیار کاربران خود قرار می دهد. کاربران در این سایت ها به مشاهده و اشتراک گذاری ویدیوها می پردازند.

شما به عنوان یک کاربر جذب این سایت ها می شوید. از فضایی که در اختیارتان قرار داده شده است، استفاده می کنید و ویدیوهای خود را در سایت بارگذاری می نمایید. از این پس هر کسی که ویدیو شما را در سایت مشاهده نماید مبلغی به ازای هر مشاهده به حساب شما اضافه خواهد شد.

همچنین برای افزایش بازدید و درآمد خود می توانید پس از آپلود ویدیو، لینک ویدیو خود را دریافت کنید و در وبلاگ خود یا در شبکه های اجتماعی یا هر سایت پربازدید دیگر قرار دهید.


اساس و توجیه فعالیت سیستم های اشتراک گذاری ویدیو

همان طور که از توضیحات فوق می توان درک کرد، این همکاری دارای چهار طرف زیر می باشد:

طرف اول: صاحبان سایت یا مدیران سرویس اشتراک ویدئو که فضایی را برای آپلود ویدیو در اختیار کاربران قرار می دهند.

طرف دوم: کاربران فعال سایت که در حقیقت محتوای سایت را تولید می کنند. این دسته با بارگذاری ویدیوهای پرمخاطب به جذب ترافیک و بازدیدکننده برای سایت می پردازند و در ازای آن در بخشی از درآمدهای تبلیغاتی سایت سهیم می شوند.

طرف سوم: تبلیغ دهندگان که به عنوان اسپانسر نیز شناخته می شوند.

طرف چهارم: بازدیدکنندگان که به تماشای ویدئوهای مورد علاقه خود خواهند پرداخت.

حال به منافع هریک از طرفین خواهیم پرداخت و نشان خواهیم داد که این همکاری اگر بر مبنای اصولی و برنامه ریزی صحیح صورت پذیرد، در حقیقت یک بازی برد- برد- برد- برد است.


منافع کاربران فعال سایت

کاربران می توانند به صورت رایگان در سایت عضو شوند و سپس بدون پرداخت مبلغی، از فضایی مناسب برای آپلود ویدیوهای خود و به اشتراک گذاری آن ها با دیگران استفاده کنند و همچنین به کسب درآمد از به اشتراک گذاری ویدیو ها نیز بپردازند.


برای روشن تر شدن موضوع به مثال زیر توجه فرمایید:


فرض کنید شما به مرور ۱۰۰۰ ویدئو جذاب در این سیستم ها آپلود می کنید که هر یک از ویدیوها در ماه فقط ۱۰۰۰ بار بازدید می شوند. در نتیجه شما در هر ماه مجموعا ۱۰۰۰۰۰۰ بازدید خواهید داشت.


سیستم های اشتراک ویدیو ایرانی به طور معمول به ازای هر ۱۰۰۰ بازدید مبلغی بین ۸۰۰۰ تا ۱۰۰۰۰ تومان پرداخت می کنند. در نتیجه شما در یک ماه در حدود ۸ تا ۱۰ میلیون تومان درآمد کسب خواهید کرد.


منافع تبلیغ دهندگان

تبلیغ دهنده در این روش به شکل کاملا موثر و هدفمند می تواند برای محصول خود تبلیغ نماید و فروش خود را بهبود بخشد. چون نه تنها از تبلیغات ویدیویی که از جذاب ترین و موثرترین نوع تبلیغات به شمار می آید بهره برده است، بلکه فقط در ازای تعداد دفعات مشاهده تبلیغ، پول پرداخت خواهد کرد.


منافع بازدیدکنندگان سایت آپلود و به اشتراک گذاری ویدئو

بازدید کنندگان نیز می توانند به خیلی عظیمی از ویدیوهای جذاب و مورد نیاز خود به صورت رایگان دسترسی داشته باشند.


استراتژی کسب درآمد مطلوب از سیستم های اشتراک گذاری ویدیو

در کسب درآمد از به اشتراک گذاری ویدیو ،حرف اول را داشتن ویدیوهای جذاب و مفید می زند. پس تمام تلاش خود را به خرج دهید تا ویدیوهایی سودمند و جذاب در سایت اشتراک ویدیو بارگذاری نمایید و تعداد آن ها را افزایش دهید. در نهایت با قرار دادن لینک ویدیوهای خود در شبکه های اجتماعی، کانال ها و فروم های مناسب و پر مخاطب می توانید به درآمد چشمگیری دست یابید.


همچنین داشتن بستری مناسب برای دیده شدن نیز می تواند کسب درآمد از به اشتراک گذاری ویدیو را برای شما آسان نماید. اگر به یاد داشته باشید در آموزش های گام دوم و سوم به صورت کامل به این مسئله پرداختیم. بنابراین سعی کنید با توجه به نکاتی که در میلیونر باش مرور کردیم و مهارت هایی که فراگرفته اید، برای خود بسترهایی ( سایت، وبلاگ و شبکه اجتماعی) مناسب و پر بازدید ایجاد کنید.


پس از بارگذاری ویدیوها، لینک مربوط به ویدیوهای خود را در شبکه های اجتماعی و بسترهای خود به اشتراک بگذارید تا بازدید بیشتری داشته باشید.


هر چقدر ویدیوهای شما جذابتر باشد و بیشتر در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته شود، درآمد بیشتری کسب خواهید کرد.


کسب درآمد از به اشتراک گذاری ویدیو محدود به زمانی خاص نیست و می توانید برای همیشه از آپلود و به اشتراک گذاری ویدیو های خود درآمد داشته باشید. بنابراین با کمی صبر و پشتکار می توانید روز به روز درآمد خود را افزایش دهید.


تذکر مهم:

آپلود هرگونه ویدیو دارای محتوای غیر انسانی، غیراخلاقی و یا مغایر با قوانین کشور به شدت ممنوع است و در صورت مشاهده، موجب مسدود شدن اکانت و درآمد خواهد شد.

معتبرترین سایت های آپلود و به اشتراک گذاری ویدیو با امکان کسب درآمد برای کاربران

متاسفانه سیستم های آپلود و به اشتراک گذاری ویدیو در ایران هرگز متعهد و مناسب عمل نمی کنند و مواردی مانند عدم ثبات در قوانین، عدم پایبندی به تعهدات، عدم پاسخگویی در مقابل کاربران و برخورد سلیقه ای در آن ها به وفور دیده می شود. به همین دلیل هر روز از تعداد سیستم هایی که در زمینه کسب درآمد از به اشتراک گذاری ویدیو در مانیتورینگ میلیونر باش موفق عمل می کنند، کاسته می شود و در حال حاضر دیگر هیچ سایتی در این لیست باقی نمانده است.ثبت نام و کسب درآمد

انیمیشن «سام آتشنشان جاسوس بازی» با دوبله فارسی

انیمیشن Fireman Sam Alien Alert The Movie 2017 - «سام آتشنشان: جاسوس بازی» انیمیشنی کودکانه محصول سال 2017 کشور انگلستان است. کارگردانی آن بر عهده «گری اندروز» بوده و بازیگرانی چون «دیوید کارلینگ»، «سو داگلاس»، «جان هسلر» و «دیوید تننت» در آن به صداپیشگی پرداخته اند. داستان انیمیشن: سام آتشنشان به همراه دوستانش تلاش می کنند تا در ماجراهایی بسیار جذاب و هیجانی به مردم دهکده کمک کنند…

دانلود فیلم رجب ایودیک 6 دوبله فارسی با کیفیت بالا


دانلود فیلم رجب ایودیک 6 دوبله فارسی با کیفیت بالا


دانلود فیلم رجب ایودیک 6 دوبله فارسی با کیفیت بالا

نام فیلم : رجب ایودیک 6 (Recep İvedik 2019)

کارگردان : Togan Gökbakar

سال انتشار : 2019

کشور سازنده: ترکیه

فرمت فایل : MKV و MP4

موضوع : کمدی

مدت زمان : 101 دقیقه

بازیگران : Sahan Gökbakar، Somer Karvan، Nurullah Celebi، Mbaye Dieng، Martin Strecker

خلاصه داستان

رجب ایودیک خودش را در شهر قونیه پیدا کرده و داستان طنزآمیزش ادامه پیدا می‌کند. از شهر قونیه برایش دعوتنامه‌ای می‌آید که طبق آن در یک مسابقه دعوت می‌شود. او تصمیم میگیرد با نورالله به مسابقه در شهر قونیه برود ولی به اشتباه به قاره آفریقا (کشور کنیا) رفته و در جزیره آدم‌خوارها گرفتار می‌شود. در ادامه از سفارت ترکیه برای نجاتش می آیند و …فیلم سینمایی رجب ایودیک Recep İvedik به تهیه کنندگی Faruk Aksoy و نویسندگی Sahan Gökbakar، Togan Gökbakar با ژانر طنز در سال 2008 در کشور ترکیه ساخته شد و سری ششم آن در سال 2019 ساخته و منتشر شد. بازیگر نقش اول آن شاهان گوگباکار بود .

تصاویری از محیط فیلم در قالب اسکرین شات
پخش آنلاین فیلم با کیفیت 576P HD

خواص عسل برای ورزشکاران و بدنسازان

آیا درباره خواص عسل برای ورزشکاران و بدنسازان اطلاعاتی دارید؟ مشکل بسیاری از کربوهیدرات‌های مصرفی بعد از تمرین چرخه هیپوگلیسمی است. هیپوگلیسمی نوعی افت قند خون است که باعث ضعف و فشار خون می‌شود؛...

در واقع زمانی که کربوهیدرات‌هایی مانند شکر یا قند مصنوعی مصرف می‌کنید به سرعت هضم می‌شوند و قند خون را به سرعت افزایش می‌دهند، چنین افزایشی در سطح قند خون باعث می‌شود لوزالمعده در تلاش برای بازگرداندن قند خون به سطح عادی، انسولین بیش از اندازه‌ای ترشح کند و قند خون کاهش پیدا کند. برای جلوگیری از اثر هیپوگلیسمی، عسل یکی از بهترین کربوهیدرات‌ها برای انرژی دوباره بعد از یک تمرین سخت بدنسازی و ورزش می‌باشد.

ویژگی‌ها و خواص عسل برای ورزشکاران

در تحقیقاتی که در سال ۲۰۱۵ انجام و نتیجه آن در مجله پزشکی ورزشی آسیا منتشر شد، تاثیر نوشیدنی عسل و اقاقیا بر روی بدن مخصوصا در گرما مورد بررسی قرار گرفته بود که طی آن عسل ابزاری موثر در بهبود عملکرد بدن و تنطیم قند خون بدون ایجاد هیپوگلیسمی را نشان می‌داد.

عسل قند خون را در بدن افراد به شکلی موثرتر از ساکارز و یا مالتودکسترین حفط می‌کند. عسل نسبت به سایر قندها دارای شاخص قند خون پایین تری است، که می تواند باعث بهبودی کربوهیدرات ها شود. در عسل گلوکز و فروکتوز به نسبت تقریبا مساوی وجود دارد. گلوکز در روده به سرعت جذب می شود و جذب فروکتوز با مقداری تاخیر انجام می‌شود.

به همین دلیل یکی از دالایل تاثیر عسل بر ورزشکاران به دلیل نوع جذب آن در بدن است؛ چرا که پس از مصرف عسل، انرژی موجود در آن در دو به مرحله به بافت‌های بدن می‌رسد و های مچنین این خاصیت موجب می‌شود که قند خون به مقدار زیاد و یک مرتبه بالا و پایین نرود.

این خاصیت مصرف عسل، به ویژه برای کوهنوردان یا ورزشکاران در مسابقات بسیار سودمند است.

تحقیقات در مورد تاثیر مصرف عسل برای ورزشکاران و بدنسازان

فواید و خواص عسل برای ورزشکاران و بدنسازان

تحقیقات اخیر نشان می‌دهند که شاید عسل کربوهیدرات جایگزین ساده، مؤثر و به‌صرفه‌ای به جای نوشیدنی‌ها و خوراکی‌های ورزشی باشد.

در مورد تاثیر مصرف عسل برای ورزشکاران و بدنسازان، چند مورد توسط ریچارد کریدر از دانشگاه بیلور انجام شده است.

۱)مصرف عسل سبب هیپوگلیسمی نمی‌شود
در اولین آزمایش ۷۱ نفر شرکت‌کننده داشته که به این افراد یکی از هفت ژل کربوهیدراتی داده شد. نتیجه‌ تحقیق این بود که عسل منجر به هیپوگلیسمی در این افراد نشده و تنها افزایش ملایمی در قند خون و سطح انسولین ایجاد می‌کند.

افزایش سطح قند خون بعد از مصرف عسل به مراتب کمتر از افزایش قند خون بعد از مصرف فرآورده‌های کربوهیدراتی تجاری و دکستروز/گلوکز یا مالتودکسترین بود. ریچارد کریدر در این‌باره می‌گوید عسل در واقع مخلوطی از قندهای طبیعی است و به این ترتیب برای هضم آن به زمان بیشتری نسبت به شکر معمولی نیاز داریم؛ همچنین او می‌گوید این تحقیق نشان می‌دهد عسل می‌تواند به عنوان سوختی عضلانی و تدریجی برای عضلات در حال تمرین استفاده شود.


۲)مصرف عسل سطح قند خون را ثابت نگه می‌دارد
در دومین آزمایش، تحقیقات بر روی۳۹ مرد و زن انجام شد که بعد از جلسه‌ تمرین بدن‌سازی‌شان، نوشیدنی‌های پروتئینی با شیرین‌کننده‌های مختلف دریافت می‌کردند. نوشیدنی شیرین شده با عسل از بین سایر نوشیدنی‌ها تنها موردی بود که توانست بیش از دو ساعت سطح قند خون را در حالت ثابتی نگاه دارد. در نتیجه این آزمایش مشخص شد عسل منبع خوبی برای کربوهیدرات و سوخت‌گیری مجدد عضلات بعد از تمرین است.

۳)مصرف عسل باعث افزایش استقامت ورزشکاران و بدنسازان می‌شود
جالب‌ترین نتیجه از آزمایش سوم بدست آمد؛ وقتی این تحقیق بر روی ۹ دوچرخه‌‌سوار رقیب انجام شد. در این تحقیق به مدت سه هفته عسل، دکستروز یا دارونمایی بدون کالری به این دوچرخه‌سوارها داده شد و در شبیه‌‌سازی ۴۰ مایلی دوچرخه‌‌سواران به رکورد زدن پرداختند. دوچرخه‌ سوارانی که ترکیب عسل یا دکستروز استفاده کرده بودند قدرت و سرعت به مراتب بیشتری نسبت به دیگران داشتند.

در این تحقیق در مورد خواص عسل برای ورزشکاران مشخص شد که عسل می‌تواند ظرفیت ورزشکاران برای تمرینات استقامتی را افزایش دهد.

ادعای کریدر این نیست که عسل جایگزین بهتری برای کربوهیدرات‌های دیگر است اما می‌گوید به همان اندازه خوب است و می‌تواند بسیار ارزان‌تر باشد. همچنین او می‌گوید احتمالاً ورزشکاران و بدنسازان در مقایسه با سایر افراد به عسل بیشتری نسبت به آنچه در بسته‌بندی‌های کوچک رستوران‌ها دریافت می‌کنند نیاز دارند، تقریباً دو قاشق غذاخوری یا ۲ الی ۳ گرم عسل کافی است.

۴)استفاده عسل برای ورزشکاران دیابتی
این‌بار این تحقیق در دانشگاه ایلینوی و با بررسی آزمایشگاهی خون نمونه‌های انسانی انجام شد که نشان می‌داد عسل باعث کاهش سرعت اکسایش لیپوپروتئین‌های کم‌ تراکم می‌شود، این اکسایش فرآیندی است که موجب تصلب شریان‌ها و سخت شدن دیواره‌ سرخرگ‌‌ها می‌شود که می‌تواند به حمله یا ایست قلبی بیانجامد.

چرا که استفاده‌های احتمالی عسل برای افراد مبتلا به دیابت یا افرادی که رژیم‌های غذایی بدون گلوکز دارند متفاوت است.شاخص گلوکز عسل، مقداری میانه است. کریدر با اندازه‌گیری‌های خود عدد ۴۳ را برای شاخص عسل ثبت کرد در حالی که شاخص نان سفید ۱۰۰ است.

خواص عسل برای ورزشکاران قبل و بعد از تمرین

فواید عسل برای ورزشکاران

مصرف عسل قبل و در طی تمرین
بهترین زمان مصرف عسل در بدنسازی و ورزش چه زمانی است؟ واقعا برای پاسخ به این سوال زمان خاصی را نمی‌توان ملاک قرار داد؛ مصرف عسل قبل و حین تمرین نیز مفید می‌باشد. اگر قبل از بدنسازی یا هر نوع ورزشی، عسل بخورید، اجازه می‌دهید تا گلوکز خون آرام و مداوم آزاد شود. مطابق بیولوژی و پزشکی، عسل می‌تواند بدون روند هضم به جریان خون جذب شود. این می‌تواند بدن شما را از استفاده از گلیکوژن ماهیچه‌ای ذخیره شده خود به عنوان سوخت حفظ کند.

صرف گلیکوژن عضلانی می‌تواند خستگی را از بین ببرد؛ همچنین در طول تمرین، مصرف عسل نیز ممکن است در افزایش توان ماهیچه‌ها، عضله سازی و بهبود عملکرد شما مؤثر باشد.
درست بعد از این‌که خود را در معرض فشار شدید تمرین قرار دادید، باید بدن خود را سوخت‌گیری کنید. فست فود را دور بزنید و به دنبال چیزی بسیار سالم‌تر باشید مصرف عسل برای ورزشکاران بعد از یک تمرین شدید باعث سوخت‌گیری ماهیچه‌ها شده و بدن را دوباره بازسازی می‌کند.

میزان مصرف عسل قبل و در طی تمرین بستگی به وزن شما به ترتیب زیر می‌باشد:

۴ ساعت قبل از تمرین: ۴ گرم به ازای هر کیلوگرم وزن بدن

۱ ساعت قبل از تمرین: ۱ گرم به ازای هر کیلوگرم وزن بدن

۱۰ دقیقه قبل از تمرین: ۰٫۵ گرم به ازای هر کیلوگرم وزن بدن

در طی تمرین:
می‌توانید هر یک ساعت ۳۰ الی ۶۰ گرم مصرف کنید

مصرف عسل بعد از تمرین برای ورزشکاران
برای بازیابی مطلوب طی ۱۵ دقیقه با نسبت ۳ به ۱ شیرعسل مصرف کنید. ورزشکاران باید ۱ گرم به ازای هر کیلوگرم وزن بدن‌شان عسل مصرف کنند. در ۴ الی ۶ ساعت بعدی این فرآیند را تکرار کنید. یعنی اگر قرار باشد به ازای هر کیلوگرم وزن بدن ۴ گرم عسل مصرف کنیم؛ برای شخصی به وزن ۷۰ کیلوگرم وعده‌ای ۲۸۰ گرمی از عسل نیاز است.

بعد از فعالیت فیزیکی یا مسابقات باید کربوهیدرات‌ها را همراه با پروتئین مصرف کنید. عسل خشک‌شده همراه با پروتئین شیر (مخلوط شیرعسل) تأثیر بیشتری نسبت به پروتئین و گلوکز یا مالتودکسترین دارد. ترکیب ۳ به ۱ عسل و پروتئین شیر می‌تواند مانع از سوخت پروتئین بعد از تمرین شود.

بهترین نوع عسل برای ورزشکاران
بهترین نوع عسل برای ورزشکاران

هنگامی که ورزش می کنید، انرژی زیادی صرف خواهید کرد و قند خون شما حتی به مقادیر خطرناک کاهش می‌یابد. برای حفظ قند خون، باید ذخایر گلوکز خود را دوباره پر کرده و مقداری کربوهیدرات را پس از تمرین مصرف کنید.

غذاهایی که شاخص قند خون پایین‌تری دارن ، عملکرد بهتری نسبت به غذاهایی با شاخص قند خون بالاتر دارند چراکه به مرور زمان باعث افزایش پایدار قند خون می‌شوند. عسل برای حفظ تعادل قند شما بسیار مناسب است؛ زیرا دارای شاخص قند خون پایین‌تر از کربوهیدرات‌ها و قندهای فرآوری شده است.
مصرف یک قاشق غذاخوری یا دو قاشق عسل بعد از ورزش سطح قند خون شما را با سالم‌ترین روش ممکن بهبود می‌بخشد. عسل مانوکا با داشتن سطح بالاتری از آنزیم‌ها و فعالیت‌های ضد باکتریایی بهترین نتیجه را برای ورزشکاران خواهد داشت؛ البته خواص عسل برای بدنسازی و ورزشکاران در تمام انواع عسل موجود می‌باشد اما عسل مانوکا دارای چهار برابر مواد مغذی بیشتر از عسل‌های تولید شده از گل‌‌های معمولی است. برخی از مواد مغذی اسیدهای آمینه، گروه ویتامین B، کلسیم، آهن، منیزیم، مس، پتاسیم، روی و فسفر است که نام آن‌ها فقط چند مورد است. بنابراین، مصرف چند قاشق غذاخوری عسل مانوکا بعد از تمرین، شما را در وضعیت مطلوبی و سالم نگه خواهد داشت.

مصرف عسل به کاهش وزن کمک می‌کند
مصرف عسل، متابولیسم بدن شما را تقویت کرده و هضم غذا را تنظیم می‌کند، بنابراین در واقع احتمال افزایش وزن را کاهش می‌دهد و گلوکز حاصل از عسل به آرامی و به تدریج جذب می‌شود.

اگر عسل را به همراه آب گرم و مقداری آب لیمو مصرف کنید به کاهش وزن کمک می‌کند. این امر به دلیل داشتن اسیدهای آمینه و مواد معدنی است که باعث افزایش سرعت سوخت و ساز بدن می‌شوند.

آب لیمو ویتامین C را بدن فراهم می‌کند که بیشتر به سم‌زدایی و سوزاندن چربی کمک می‌کند. ماده دیگری که می‌توانید به این معجون اضافه کنید پودر دارچین است؛ زیرا به تنظیم متابولیسم و ​​قند خون کمک می‌کند.

بنابراین، نوشیدن آب گرم با آب لیمو و یک قاشق غذاخوری پودر دارچین و عسل ممکن است دستور طلایی برای برای کاهش وزن باشد و یکی از مهم‌ترین فواید عسل برای ورزشکاران به حساب آید.

خواص شیر عسل در بدنسازی

فواید شیر عسل در بدنسازی

مخلوط شیر و عسل خواص بسیاری دارد که یکی از بهترین راه‌ها برای سلامت بدن می‌باشد. این مخلوط بسیار مقوی می‌باشد و به همین دلیل نمی‌توان از فواید شیر عسل در بدنسازی و برای ورزشکاران چشم پوشی کرد. عسل را به شیر نیمه گرم یا ولرم اضافه کنید. از خواص شیر و عسل می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

ضد پیری
کمک به هضم غذا
افزایش استقامت بدن
جلوگیری از بی‌خوابی
سلامت استخوان
پاک کننده پوست
خواص ضد باکتری
درمان نقرس
خشکی پوست
برای سرماخوردگی
ترمیم مو
کاهش استرس
کمک به عفونت معده

البته مصرف شیر و عسل عوارض جانبی نیز دارد که در این میان

افزایش وزن
عفونت
افزایش خطر خونریزی
برای افراد دارای ناتوانی لاکتوز مضر است
افزایش در چربی بد
آسیب عصب
واکنش های آلرژیک

را می‌توان نام برد. اما در میان تمام فواید شیر و عسل می‌توان به سلامت استخوان و افزایش استقامت بیشتر از سایرین برای ورزشکاران اشاره کرد. در مصرف این معجون جادویی باید یک نکته مهم را مد نظر داشته باشید که نباید عسل را در نوشیدنی‌های با حرارت بیش از ۴۰ درجه سانتی‌گراد مخلوط کنید، زیرا دمای بالای عسل منجر به تولید و فعال شدن سمی موسوم به HMF می‌شود که اثر فوری ندارد و به مرور زمان در کبد ته نشین شده و سلامتی فرد را با خطر جدی مواجه می‌کند.

قیمت و مشخصات شورولت کلرادو مدل 2021

شورولت کلرادو مدل سال 2020 قیمت پایه 22395 دلاری دارد. با این پول شما می‌توانید کلرادو Extended Cab را بخرید که مدل پایه این پیکاپ میان سایز محسوب می‌شود.اما مدل سال بعد این خودرو تغییراتی را خواهد داشت. شورولت تائید کرده قیمت پایه کلرادو 2021 برابر با 26395 دلار خواهد بود که افزایش قابل‌توجه 4 هزار دلاری را نشان می‌دهد.

این قیمت برای مدل Extended Cab Work تعیین شده و نسخه یاد شده به عنوان مدل پایه کلرادو 2021 محسوب خواهد شد. به این ترتیب مدل پایه قبلی به خاطر دلایلی از خط تولید حذف شده است.


سخنگوی شورولت گفته که این خودرو فروش کمی داشته است. دلیل این امر تجهیزات کم کلرادوی پایه بوده و خریداران چنین پیکاپ هایی معمولاً به دنبال تریم های بالاتر هستند، تریم هایی که تجهیزات بیشتر و ارزش بهتری در برابر مبلغ پرداختی دارند.

CarsDirect می‌گوید تریم های فول تر این خودرو کمترین افزایش قیمت یعنی 100 تا 500 دلار را تجربه خواهند کرد. این خبر خوبی برای افرادی است که انتظار عرضه کلرادوی نونوار شده را می‌کشند. خودروی موردبحث از آوریل سال 2020 وارد خط تولید خواهد شد.

متاتگ ها (Meta Tags) و کاربرد آنها در صفحات وب (HTML)

امروزه اکثر موتور های جستجو از برچسب های متا استفاده می نمایند این برچسب ها برای بررسی و شاخص گذاری صفحات مورد استفاده قرار میگیرند به این معنا که شما می توانید توسط این تکنیک کنترل بیشتری بر روی نحوه نمایش صفحه در موتور جستجو و در نهایت افزایش ترافیک بیشتر در آن، داشته باشید.
متا تگ ها از دو قسمت کلی تشکیل شده اند:

Name: مشخص کننده نام متا تگی است که شما قصد استفاده از آن را دارید.
Description: تعیین کننده محتویات متاتگ برای موتورهای جستجو است.انواع متاتگ ها :

متاتگ ها انواع مختلفی دارند که هر کدام بسته به نیاز وب مستر مفید می باشند. در ادامه به مهمترین و مفید ترین متاتگ ها می پردازیم.

زبان ساختاری (Content Type)
این متاتگ ساختار صفحه شما را به موتورهای جستجو معرفی می نماید و می گوید که کاراکتر های آن از چه یونیکدی پیروی می کنند. این متاتگ حتما باید در کدنویسی هر قالب مورد استفاده قرار گیرد.

< meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=utf-8" />

توضیحات (Description)
این متاتگ از بالاترین اهمیت برای موتورهای جستجو برخوردار است و محتوای صفحه شما را معرفی خواهد کرد. برای قرار دادن این متاتگ در کد نویسی خود می بایست آنرا در بین تگ Head و بعد از Title و متاتگ Content Type قرار دهید.

< meta name="description" content="Description" />

کلمات کلیدی (Keywords)
این متاتگ برای معرفی کلمات کلیدی درون سایت شما در نظر گرفته شده است. سعی کنید کلمات کلیدی که در این قسمت استفاده می کنید در محتوای صفحه به کار گرفته شده باشد. زیاد بودن کلمات کلیدی در Ranking سایت نتیجه برعکس ایجاد می کند و کمتر بودن آن نتیجه بهتری را به دنبال دارد ( حداکثر 10 کلمه ) و حداکثرتعداد کارکتری که در این قسمت می توان اضافه کرد 500 کارکتر می باشد. لازم به ذکر است برای جدا سازی کلمات کلیدی، از علامت ویرگول به صورت انگلیسی استفاده نمایید.


نویسنده (Author)
در این متاتگ می توانید نام نویسنده را قرار دهید. این متاتگ برای سایت هایی که چند مدیر و کاربر مجزا دارد، می تواند مفید واقع شود.

< meta name="author" content="Seyyed Mohammad Fatemi" />

زبان سایت و محتویات آن (Content Language)
این متاتگ در موتورهای جستجو بسیار مفید می باشد و در مواقعی که موتورها بخواهند سایت ها را بر اساس زبان و یا منطقه زبانی آنها گروه بندی نمایند، بسیار مفید می باشد.

< meta http-equiv="content-language" content="fa" />

حق چاپ و نشر(Copyright)
این متاتگ معمولا برای سایت هایی با محتویات خاص مانند سایت های علمی-فرهنگی ارائه دهنده مقالات در سطح جهانی، مورد استفاده قرار میگیرد. در این نوع متاتگ تاریخ و نوع کپی رایت سایت به نمایش ‘گذاشته می شود.

< meta name="copyright" content="©2021 99CC.IR" />

اسپایدر (Robots)
این متاتگ به نحوه برخورد ربات های جستجوگر با سایت شما، می پردازد. البته همه ی ربات ها از این متاتگ پیروی نمی کنند (مانند ربات گوگل که در ادامه توضیح خواهیم داد)، اما بد نیست که در صفحه اول سایت خود آن را استفاده کنید. این متاتگ برای زمانی موثر خواهد بود که شما از robots.txt استفاده نکرده اید.
در دستور پایین به ربات ها خواهید گفت که صفحه شما را در لیست جستجو ذخیره کرده و از لینک های موجود در آن پیروی کنند.


ربات گوگل (Googlebot)
این متاتگ مخصوص ربات جستجوگر گوگل میباشد و همانطور که گفته شد از آنجا که این ربات در متاتگ Robots عمل نمیکند، می توانید از این متاتگ استفاده نمایید.

< meta name="googlebot" content="noarchive" />

متاتگ generator
از این متاتگ می توانید برای زمانی استفاده نمایید که می خواهید مشخص کنید صفحه مورد نظر از چه برنامه یا خدماتی جهت انتشار محتوا استفاده می کند. این متاتگ کاملا اختیاری میباشد و تاثیر چندانی در رتبه و عملکرد سایتتان در موتورهای جستجو ندارد.

< meta name="generator" content="Dreamweaver CS" />

انقضا (Expire)
این متاتگ تاریخ انقضای صفحه را مشخص می نماید.

< meta name="expires" content="tue, 21 Jun 1999" />

کنترل کش (Cache-Control)
برای مدیریت نحوه ذخیره کردن صفحات در مرورگر کاربران، از این متاتگ استفاده می شود. در اکثر مرورگرها محتویات صفحه شما، مانند تصاویر، فایل ها و .. در حافظه موقت ذخیره می گردند تا در مراجعات بعدی سریعتر به آنها دست پیدا کنند، اما در مواقعی لازم است تا محتویات صفحه از این عملکرد مصون بمانند. برای این منظور می توانید از این متاتگ استفاده کنید. در زیر مقادیر قابل استفاده در این دستور به همراه توضیحات آورده شده است:

< meta http-equiv="Cache-control" content="public" />

محتوای شما در حافظه مشترک تمام کاربران یک سیستم ذخیره می شوند.

< meta http-equiv="Cache-control" content="private" />

محتوای شما تنها در حافظه نام کاربری شما ذخیره می شود.

< meta http-equiv="Cache-control" content="no-cache" />

هیچ ذخیره ای از محتوای شما در حافظه صورت نمی گیرد.

< meta http-equiv="Cache-control" content="no-store" />

در محدوده زمانی کوتاهتری محتوای شما ذخیره و نگهداری می شوند و به صورت آرشیو در نمی آیند.

12345678910
last