Making Money Online in Iran

آرشیو مطالب 1394/9

ADS
Codes

امارگیر وبلاگامارگیر سایتتقویم و ساعت
مشاهده آمار وبسایت
عکس دختران ایرانی در فیس بوک سری دوم
نویسنده : چهارشنبه 11 آذر 1394 - 11:03

Making Money Online in Iran
این مطلب به دستور کارگروه مصادیق مجرمانه حذف گردید.
تصاویر کارتون های خارجی جالب
نویسنده : چهارشنبه 11 آذر 1394 - 11:00

Making Money Online in Iran


تصاویر کارتون های خارجی جالب

تصاویر کارتون های خارجی جالب

Making Money Online in Iran

تصاویری که تصور پخش آن را از صدا و سیمای ایران نمی کنید!/عکس

شبکه3 در ادامه تکرار اشتباهات عجیب خود مجددا در پخش مسابقه والیبال جام جهانی بین تیم های ایران و ایتالیا تصاویری را پخش کرد که هیچ ایرانی تصور پخش آن را از صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران را نداشت.
موضوعات : وب گردی ,
برچسب‌ها: ,

Making Money Online in Iran


چین چین دامنت تورو جون مادرت با ساپورت بیرون نیا میدزدنت

Making Money Online in Iran


در شرایطی که اخبار رسیده، حکایت از بروز درگیری بین کشاورزان شرق اصفهان در ورزنه با نیروهای انتظامی استان داشته و حتی ماجرا در نقل قول‌های گوناگون، از ضرب و شتم هم فرا‌تر می‌رود، مسئولان امر هنوز واکنشی نشان نداده و موضعی در پیش نگرفته‌اند!.

به گزارش «تابناک»، با گذشت روز‌ها از اعتراض کشاورزان اصفهانی نسبت به اختلاف حقابه تعیین شده با میزان واقعی حقابه اختصاص یافته به ایشان، سرانجام ماجرایی که سال‌ها محل مناقشه بخشی از مردمان اصفهان و مسئولان استان بوده، به شکل درگیری و ضرب و شتم سر باز کرد تا شرق اصفهان بحرانی شده و نگرانی‌ها به اوج برسد.

به گزارش پیام نیوز، درگیری بین کشاورزان و مأموران نیروهای انتظامی استان در حالی به وقوع می‌پیوندد که کشاورزان شرق اصفهان، معتقدند آب زاینده رود که از سال‌های دور به زمین‌های آن‌ها اختصاص می‌یافت، اکنون به استان‌های یزد، قم، کاشان و کارخانه‌های بزرگی مانند فولاد مبارکه و ذوب‌آهن فروخته می‌شود. این کشاورزان در اعتراض به قطع سهمیه آب خود، از هفته گذشته با تجمع در مقابل خط لوله انتقال آب اصفهان به یزد اعتراضشان را نشان دادند.

بر پایه این گزارش، وضعیت کشاورزان شرق اصفهان تا اندازه‌ای نگران کننده و بحرانی است که دیگر هیچ ‌یک از آن‌ها قطره‌ای آب برای کشاورزی خود ندارند و هموراه نگران زندگی خانواده خود هستند؛ عاملی که سبب شده در این راه از هیچ تلاش و کوششی دریغ نکرده و موضوع را تا آنجا پیگیری کنند که حتی به هیأت دولت نیز کشانده شود.

همچنین برخی از آن‌ها با پیگیری‌های لازم در خصوص وضعیت زاینده رود با معاون اول رئیس جمهور نیز جلسه گذاشتند و در این جلسه وعده‌هایی نیز به ایشان داده شد.

افزون بر آن، رئیس جمهور در سفر آذر ماه خود به اصفهان ـ‌که برای افتتاح چند طرح در کارخانه فولاد مبارکه اصفهان حاضر شده بود ـ در بخشی از سخنانش در پاسخ به مسائل مطرح ‌پیرامون بررسی خشک‌سالی در اصفهان و خشک شدن زاینده رود گفت: قبول دارم خشک‌سالی است و آب کم است و از طرفی زاینده رود سرچشمه حیات اصفهان و استان‌های همجوار است که باید با توسل به درگاه خداوند، بخواهیم تا از آسمان این نعمت الهی بیش از پیش نازل شود؛ پس باید همه دعا کنیم چرا که حل همه مسائل به دست خداست و تجربه نشان داده مردم اصفهان هرچه بخواهند به دست می‌آورند.


هنگامی که رئیس‌جمهور این جمله را در اصفهان گفت، درک آن برای بسیاری دشوار بود؛ البته هر چند ‌در ادامه این سخنان، وی از طرح انتقال آب از دریای مازندران و خلیج فارس‌ نیز گفت، آنچه‌ مهم بود، مشکل فعلی کشاورزان بود که احمدی‌نژاد با بیان اینکه دعا کنید تا باران ببارد وعده جریان آب را داد.

همچنین کشاورزان شرق اصفهان در تجمع خود قطعنامه‌ای را با عنوان قطعنامه تراکتور سواران و احیا‌گران زاینده رود را صادر کردند که در آن نسبت به کارکرد وزارت نیرو انتقاد داشته‌اند.

در بخشی از این قطعنامه آمده؛ فروش بی‌رویه آب از محل حقابه‌ها و بارگزاری‌های بیش از ظرفیت ‌روی رودخانه، عدم نظارت و محافظت شایسته از رودخانه که منجر به حفر ۷۶۲۰ حلقه چاه در حریم رودخانه و نصب پمپاژ‌ها و منصوبات و مستحدثات فراوان در حریم و بستر رودخانه شده است، عدم انجام مدیریت صحیح آبرسانی و انتقال آب از رودخانه و ممانعت از متجاوزین به حریم بستر رودخانه، احساس مالکیت بر حق‌ابه‌ها به جای مأموریت و نگهداری و توزیع آن انتقاد شده است.

و در ادامه نوشته‌اند: موارد فوق با قانون توزیع عادلانه آب و آیین‌نامه‌های اجرایی مربوطه مغایر است که این امر سبب شده رودخانه زاینده رود یک رودخانه فصلی و حتی کمتر از آن شود و در واقع یک رودخانه خشک باشد، همچنین اقتصاد، تولید، سلامت روح و روان، معاش، بهداشت، فرهنگ، محیط زیست، ارتباط مردم با نظام، مهاجرت، اشتغال و توسعه مردم حوزه زاینده رود را نیز آسیب رساند.

تکمیلی:

یک منبع آگاه درباره وقایع به وقوع پیوسته در اصفهان به خبرنگار «تابناک» گفت: این غائله که روز گذشته آغاز شده بود، با گذشت زمانی نسبتا طولانی و پس از به وقوع پیوستن برخی حوادث نامطلوب مانند آسیب دیدن یکی از خطوط اصلی انتقال آب به استان مجاور اصفهان، درگیری معترضان و پلیس، تحریک احساسات عمومی و مواردی از این دست پایان یافت.

وی که عامل اصلی بروز این اتفاق را خشک‌سالی ناشی از کم بارشی در سال‌های اخیر دانست، افزود: بر خلاف آنچه برخی کشاورزان معترض تصور می‌کنند، آب زاینده رود نه برای کشت و زرع، بلکه برای تأمین آب آشامیدنی به برخی نقاط منتقل می‌شود و این ماجرا با تامین شرایط اولیه زندگی برخی هم‌وطنانمان رابطه مستقیمی دارد.

او در پایان با دعوت از مردم به حفظ آرامش می‌گوید: در دو روز اخیر، مسئولان استانی به همراه جمعی از مسئولان کشوری در منطقه حضور یافته و تلاش دارند تا تدبیری برای رفع مشکلات مردم بیندیشند، ولی از سویی این کار می‌توانست پیش از وقوع حوادثی از این دست رخ دهد و از سوی دیگر، لازم است که کشاورزان با آرامش بیشتری برای حل مشکلات گام بردارند.

اصول پوشش و آرایش در نگاه اسلام
نویسنده : دوشنبه 2 آذر 1394 - 20:01

Making Money Online in Iranپرسش . آیا در نوع پوشش و آرایش، اصول ثابت و مشخصى وجود دارد و یا در هر زمان باید متناسب با شرایط آن روز باشیم؟

پاسخ:

اسلام در کنار آزادى انتخاب در نوع آرایش و پوشش، اصول ثابتى را نیز تعیین نموده است که با تمسک بدان در همه زمان ها مى توان ضمن مصونیت نسبت به از دست دادن هویت ملى و دینى، از پیامدهاى منفى افراط و تفریط در خودآرایى و مدگرایى در امان بود.

اصول پوشش و آرایش در نگاه اسلام را مى توان در موارد ذیل جستجو کرد:

1. پاکیزگى و نظافت

رعایت پاکیزگى و نظافت در پوشش و آراستگى یکى از اصول ثابتى است که اسلام بر آن تأکید دارد. به گونه اى که خداوند متعال در قرآن به پاک نمودن لباس توصیه نموده و بیان داشته است: «وَ ثِیابَکَ فَطَهِّر»[1]؛ «و لباست را پاک کن».

آیه فوق در حقیقت خطاب به مردم است که پاکیزگى لباس ظاهر از مهم ترین نشانه هاى شخصیت و تربیت فرهنگ انسان است.[2]

موضوعات : ,,,,,
علت وجوب پوشش فقط برای بانوان
نویسنده : دوشنبه 2 آذر 1394 - 20:01

Making Money Online in Iranپرسش . چرا پوشش فقط براى خانم ها واجب شده است؟ آیا این مسئله و حکم در قرآن آمده است؟ در واقع چرا خانم ها باید چادر بپوشند و مردها آزاد باشند؟

در پوشش دختران و زنان، ظرافت و دقتى نهفته است که با شخصیت و تکریم جایگاه آنان پیوند خورده است. پوشش زن سبب مى شود که زن در هنگام حضور در جامعه و روبرو شدن با مردان بیگانه، تنها به مسئولیت هاى اجتماعى خود رسیدگى کند و از رهزنى هاى شیطانى به دور باشد که در این صورت هم به بهداشت روانى جامعه کمک مى کند و هم نظام خانه و خانواده پایدار مى ماند؛ زیرا اسلام مى خواهد لذت هاى جنسى و حتى دیدارى و شنیدارى در محیط خانوادگى و زیر چتر ازدواج قانونى قرار بگیرد و حضور در اجتماع براى درس و کار و فعالیت بوده، هر کدام از این دو محیط کارکرد ویژه خود را داشته باشد. از این رو مى توان حجاب زنان را نوعى آراستگى جهت حفظ حریم و مسئولیت پذیرى برشمرد که رعایت آن بر ایشان ضرورى و شایسته است.

پیامبر اسلام بر پوشش زن در مقابل نامحرم و دورى از خودنمایى و تبرج اصرار مى ورزید[1]. قرآن نیز زنان را به حفظ حریم و رعایت پوشش و حجاب مؤکداً توصیه کرده است که استشهاد به دو آیه آشکارا این تأکید را نشان مى دهد:منبع: http://banuo.blog.ir/
موضوعات : ,,,,,,
شما را به خدا جوانان را دریابید!!!
نویسنده : دوشنبه 2 آذر 1394 - 19:54

Making Money Online in Iran

شما را به خدا جوانان را دریابید!!!

بنده قصد نداشتم تو مسائل سیاسی یا اقتصادی اظهار نظر کنم چون اهل این کار نیستم و علاقه ای هم به این مسائل ندارم! اما ظاهرا چاره ای ندارم، جز این کار!
بعد از حدود دو سال وبلاگ نویسی در زمینه گناهان مخصوصا گناهان جنسی و اینکه بیشتر بازدیدها از وبلاگ ما و اکثر کامنتها مربوط به این نوع گناهان و موضوع ازدواج بوده است.
مطلبی که ما در این دوره بدان رسیدیم این است که بهانه بیشتر جوانان برای ازدواج نکردن و تاخیر ازدواج مشکل اقتصادی (اشتغال، مسکن و هزینه های ازدواج) است و به نظر ما هم، یکی از علل اساسی تاخیر ازدواج جوانان همین مشکل است.
چند روز پیش با کمال تعجب شنیدیم که 25 ملیون وامی (با بهره ناچیز) که در دولت گذشته صرف خرید منزل قشر متوسط به پایین می شد حالا باعث رونق چرخ اقتصاد!!!! و پر کردن و البته پرتر کردن جیب شرکتهای اتومبیل سازی و بدهکار و البته ماشین دار شدن قشر متوسط به بالای جامعه آنهم با بهره بالا شد. برایم جای سؤال بود که دولتی که با شعار تدبیر و امید روی کار آمده است با چه تدبیری امید مستضعفین را به نا امیدی تبدیل کرد!!!!
چند روز پیش جایی خواندم که تا کنون 33000 نفر برای خرید اتومبیل ثبت نام کرده اند،که می توانستند با اتومبیل کارکرده امورشان را بگذرانند یا اینکه بصورت نقدی اتومبیل بخرند و یا حتی می توانستند نخرند و جیب شرکتهای اتومبیل سازی و اطرافیان و صاحبان زر و زور و سیم را پرتر نکنند!!
موضوعات : وب گردی ,
برچسب‌ها: ,
صفحات وب
به صفحات پیشین و بعدی هم سری بزنید!
درباره وب
About US
Making Money Online in Iran

به نام خداوند بخشنده مهربان

این سایت در 8 مهرماه 1394 در راستای بالا بردن سطح اطلاعات مردم در زمینه های مختلف شروع به فعالیت کرده است.

در این سایت ارائه دهنده راههای واقعی کسب درآمد از اینترنت در ایران باشیم طرفدار هیچ سایت یا وبگاهی نیستیم مگر آنکه دنباله رو حق و انصاف باشد و به گفته های خود عمل کند به یاری شما دوستان عزیز بهترین سایت ها ، روش های کسب درآمد از اینترنت و پیشرفت در کسب و کار اینترنتی در این وبگاه در اختیار شما قرار خواهد گرفت تا نیازی به جستجو با عناوین مختلف در سطح اینترنت نباشد !