آرشیو مطالب 1394/11 | مجله اینترنتی ۹۹ سی سی دات آی آر

مجله اینترنتی ۹۹ سی سی دات آی آر

آخرین مطالب روز دنیا و مطالب علمی و دانستنیها را در مجله اینترنتی خانوادگی جدیدترین می یابید.هر گونه مطالب که به دنبالش میگردید اینجا میابید

جدیدترین روش خروج از ریپورت تلگرام + آموزش تصویری

جدیدترین روش خروج از ریپورت تلگرام + آموزش تصویری

بدلیل نارضایتی برخی کاربران از ریپورتهای تلگرام که گاها بی هیچ دلیلی اتفاق می افتاد، این اپلیکیشن اقدام به تولید رباتی کرده که میتواند کاربرانی را که بی دلیل دچار این مشکل شدند را شناسایی و در اسرع وقت اکانت آنان را به حالت عادی برگرداند.در پستهای قبلی راجع به دلایل ریپورت شدن و یا راههای جلوگیری از آن در تلگرام صحبت کردیم،این بار قصد داریم طرز خروج از ریپورت تلگرام به کمک ربات رسمی این برنامه آموزش دهیم، پس همراه ماباشید.
برچسب‌ها: آموزش ,

دانلود pdf کتاب ۵۰۴ واژه ضروری فارسی

دانلود pdf کتاب ۵۰۴ واژه ضروری فارسی

با عرض سلام و احترام ، امروز قرار هستش که pdf کتاب ۵۰۴ واژه ضروری ( ۵۰۴ Essential words) که دارای ترجمه فارسی هم می باشد خدمت شما ارائه بدیم.این کتاب توسط انتشارات جنگل و آقای رضا دانشوری از گروه زبان دانشگاه آزاد واحد کاشان آماده شده است.


برچسب‌ها: کتاب ,

تامین برق کلید از یک پریز


گاهی پیش می آید که بخواهیم برق یک کلید را از یک پریز بگیریم مثل خط اتاق خواب که برق پریزها و کلیدها مشترک است. برای این کار می توانیم نزدیک ترین پریز به کلید مورد نظر را انتخاب کرده و از آنجا به کلیدمان لوله کشی و سیم کشی نماییم. برای سیم کشی کافی است دو رشته سیم طبق استانداردههای برق ساختمان به کلید بکشیم. و سپس مدار کلیدمان را تکمیل نماییم:


نقشه گرفتن پریز برق از کلید


برچسب‌ها: سیم کشی، پریز، کلید، برق، گرفتن، روش، ساختمان، ,

ورزنه میزبان رویداد بزرگ سال ۲۰۱۶ در حوضه تالاب ها/ گاوخونی را زنده می خواهیم+ تصاویر

ورزنه میزبان رویداد بزرگ سال ۲۰۱۶ در حوضه تالاب ها/ گاوخونی را زنده می خواهیم+ تصاویر

به گزارش خبرنگار پانا، این همایش به همت اداره کل محیط زیست استان اصفهان و تشکل های مردمی زیست محیطی اصفهان و ورزنه در دو مرحله برگزار شد.

عصر دیروز رویدادی زیبا در راستای شعار « تالاب ها برای آینده ما و معیشت پایدار» در شهر ورزنه کلید زده شد.

زنان چادر سفید ورزنه ای در موزه مردم شناسی این شهر، با برپایی سفره هایی منقش به سنت زیبا و ایده ال شهر ورزنه، میهان نوازی خوبی از میهمانان خارجی و استانی داشتند.
در این رابطه تصویر زیبایی از امانتداران محیط زیست به تصویر کشیده شد. قطعا مردم شهر ورزنه در حفظ منابع طبیعی کوشا بوده و هستند و در این رابطه مسئولان محلی و استانی نیز باید بیشترین تلاش خود را برای آبادانی و جلوگیری از مرگ طبیعت به خرج دهند.

گاوخونی مادر پیر زاینده رود را دریابیم تا نفس های ما حس خوبی از پاکی و سرزندگی داشته باشد.

گفتنی است در ادامه این مراسم، مسئولان جهانی در تالاب بین المللی گاوخونی با حضور دوستداران محیط زیست، در تالاب حضور به هم رساندند.

لازم به ذکر است، در صورت از بین رفتن تالاب بین المللی گاوخونی تهدیدی برای حیات کلیه گونه های محیط زیستی حوضه و کشور و استان اصفهان محسوب می شود و به کانون تولید ریز گرد تبدیل می شود.

لازم به ذکر است که کنوانسیون جهانی رامسر در سال ۱۹۷۱ مطابق با ۱۳۴۹ در شهر رامسر ایران شکل گرفت با حضور ۱۸ کشور جهان و هم اکنون ۱۶۹ کشور جهان عضو این معاهده جهانی هستند و تالاب بین المللی گاوخونی در دوم تیرماه ۱۳۵۳ به ثبت جهانی کنوانسیون رامسر رسیده است.


برچسب‌ها: دنیای سفر ,

دانلود فیلم جدید و بسیار زیبای عاشق نامرئی دانلود فیلم جدید و بسیار زیبای عاشق نامرئی
دانلود

برچسب‌ها: دانلود فیلم جدید و بسیار زیبای عاشق نامرئی ,

پوستر جدید کیمیا رسید